Öküz işareti ve anlamı

Öküz işareti ve anlamı nedir?

Birbirine bakan iki buzağı .Kesin define işaretidirBir birine bakan 2 tane buzağı(öküz) definesi ayaklarının altındadır.Değerli bir gömüdür.

Ayrıca üstteki tanım ve bilgilere ek olarak hemen alttan kendi yorumlarınızı yapabilir ve diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz konularda soruları da hemen alttan yorum kısmından sorabilirsiniz.

Öküz işareti ve anlamı için 1 cevap

  1. engın peslan diyor ki:

    bırbırıne bakan okuz başlarının nekadar yakın mesafededır ve bu mesafe ıcınde kesın ayaklarının altında oldugu soylenıyor ortasında olma olasılıgı yokmudur derınlık ve genıslık hakkında bılgılendırebılırmısınız ve hazıne heykel olma olasılıgı vamıdır hazıne ermenılere mı aıttır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Define İşaretleri

Değerli Ziyaretçi Defineisaretleri.org sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde define işaretleri konusunda en eski güvenilir ve en güncel yorum ve bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca sizde ilgili define işareti altına kendi yorumlarınızı yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

İşaretler Listesi